Menu
  • info@pro-sport.net.pl
  • 9:00 - 18:00
  • SZKOŁA SKITOUR ul. Szkolna 2a Karpacz / / / SZKOŁA WIND & KITE Sarbsk ul. Przybrzeże 15 Łeba

Szkoła Kitesurfing Windsurfing ŁEBA

SZKOŁA KITESURFINGU I WINDSURFINGU

Latem zapraszamy na kursy kitesurfingu, windsurfingu i sup. Szkolimy na Jeziorze Sarbsko, gdzie panują doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Płytka woda i wiatry termiczne gwarantują szybkie postępy w nauce, a indywidualna forma kursów komfort i bezpieczeństwo. Szkoła mieści w Sarbsku nad J. Sarbsko. Nasi instruktorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i szkolą zgodnie z programem nauczania International Kiteboarding Organization.

Nasz Spot w Sarbsku oferuje jedne z najlepszych w Polsce i Europie warunków do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu. Płaska i płytka woda, oznaczona bojkami strefa bezpieczeństwa i wydzielone strefy dla windsurferów i kitesurferów oraz bardzo dobre statystyki wiatrowe to najważniejsze atuty tej miejscówki.

Podstawą dobrej zabawy na wodzie jest dobry oraz odpowiednio dobrany sprzęt kitesurfingowy. Nasza Szkoła ma na wyposażeniu sprzęt renomowanych marek North Kiteboarding i Nobile. Wypożyczamy sprzęt kitesurfingowy osobą posiadającym kartę IKO z osiągniętym poziomem 2. W przypadku braku karty możesz zweryfikować swoje umiejętności u naszego instruktora, który wystawi kartę IKO.

W naszym CENTRUM TESTOWYM NORTH KITEBOARDING, DUOTONE posiadamy latawce w rozmiarach od 3,5m do 18m. Dzięki szerokiej palecie dostępnego sprzętu możecie zapoznać się z różnymi typami latawców i desek. To ułatwi Wam wybór przy zakupie, który również możecie zrobić u nas. W naszej wypożyczalni znajdziecie latawce różnego typu: Rebel, Evo, Dice. Mamy małe latawce dla dzieci i na konkretne sztormy oraz słabowiatrowe kite’y na których można pływać już od 8 i 9 węzłów.