Menu

Kitesurfing

U NAS WIEJE WIATR TERMICZNY

W CENIE KURSU JEST UBEZPIECZENIE OC

SZKOLIMY PRZY KAŻDYM KIERUNKU WIATRU

PO KURSIE WYPOŻYCZYSZ U NAS SPRZĘT ZA 70 ZŁ

DUŻE RABATY NA SPRZĘT NOBILE I DUOTONE

KURS PODSTAWOWY 4 godziny (1-2 dni)

Kurs obejmuje 2 godziny zajęc na plaży, 2 godziny zajęć na wodzie i wypożyczenie kompletnego sprzętu do pływania. Podczas szkolenia opieką doświadczonego instruktora zapoznasz się ze specyfiką kitesurfingu, dowiesz się jak bezpiecznie obchodzić się z najnowszym sprzętem kitesurfingowym.

Zrobisz pierwsze bodydragi, a po paru godzinach szkolenia nauczysz się jak prawidłowo manewrować latawcem oraz obsługiwać systemy bezpieczeństwa. Będziesz wiedział jak przygotować sprzęt oraz jak unikać niebezpiecznych sytuacji.

Po kursie otrzymasz licencje IKO Level 1, która potwierdza Twoje umiejętności i jest respektowana na całym świecie.

CENNIK:

  • Indywidualny – 780 zł
  • Grupa 2-osobowa – 490 zł/osoba
  • Grupowy (> 2 osoby) – 340 zł/osoba

 KURS ZAAWANSOWANY 8 godzin (3- 4 dni)

Na tym kursie spędzisz podczas szkolenia 2 godziny na plaży i 6 godzin na wodzie. Podczas zajęć przerobisz wszystkie zagadnienia z kursu wprowadzającego (IKO 1) i bedziesz dalej doskonalił swoje umiejętności sterowania latawcem, nauczysz się jak wykorzystywać moc latawca żeby pociągnął Twoje ciało po wodzie, bedziesz ćwiczył koordynację ruchów latawca z wprowadzeniem deski w ślizg aby samodzielnie przepłynąć krótszy lub dłuższy dystans. Zajęcia będą odbywały w dwugodzinnych sesjach rano i popołudniu. Po kursie otrzymasz licencje IKO Level 2, z którą bedziesz mógł wypożyczac sprzęt kitsurfingowy w każdej wypożyczalni i szkole kitsurfingu na świecie.

 CENNIK:

  • Indywidualny – 1490 zł
  • Grupa 2-osobowa – 940 zł/osoba
  • Grupowy (> 2 osoby) – 620 zł/osoba

KURS PRO 14 godzin (5 – 6 dni)

Pełen pakiet szkoleniowy, podczas którego spędzisz 10 godzin na zajęciach instruktorem + 4 godziny wypożyczysz sprzęt pod okiem instruktora.  Duża ilość czasu spędzona na ćwiczeniach pozwoli na błyskawiczne podnoszenie Twoich umiejętności kitesurfingowych. Podczas kursu przerobisz wszystkie zagadnienia z kursów IKO1 i IKO 2, bedziesz doskonalił swoje umiejętności sterowania latawcem, startu z wody oraz pływania w obu kierunkach. Zajęcia będą odbywały w dwugodzinnych sesjach rano i popołudniu. Po kursie otrzymasz licencje IKO Level 3, z którą bedziesz mógł wypożyczac sprzęt kitsurfingowy w każdej wypożyczalni i szkole kitsurfingu na świecie.

 CENNIK:

  • Indywidualny – 1970 zł
  • Grupa 2-osobowa – 1380 zł/osoba
  • Grupowy  (> 2 osoby) -– 990 zł/osoba