Menu
  • info@pro-sport.net.pl
  • 9:00 - 18:00
  • SZKOŁA SKITOUR ul. Szkolna 2a Karpacz / / / SZKOŁA WIND & KITE Sarbsk ul. Przybrzeże 15 Łeba

Wypożyczalnia Skitouring

komplet skitourowy

Komplet skitourowy

Dostępne w naszej wypożyczalni zestawy skitourowe: narty w rozmiarach od 150 cm do 188 cm marki Dynafit, Head, Scott, Atomic, Volkl, Black Diamond, elan. Wszystkie komplety skitur wyposażone są w wysokiej klasy, niezawodne wiązania Marker Alpinist. Do wyboru kije teleskopowe Milo lub Fjord Nansen oraz buty Scarpa, Garmond, Black Diamond, Scott w rozmiarach od 24 do 31 cm.

Cena: 160
komplet skitourowy

Zestaw lawinowy ABC

Jeżeli wybierasz się zimą w góry, to odpowiednie przeszkolenie i lawinowe ABC mogą uratować życie Tobie i Twoim współtowarzyszom. Model, który właśnie oglądasz, zawiera w sobie doskonałej jakości detektor z mnogością funkcji ułatwiającymi przeszukiwanie lawinowiska. Załączona w zestawie sonda i łopata wykonane są z mocnych materiałów.

Cena: 60

komplet skitourowy

Raki

Camp Stalker to jeden ze sztandarowych modeli raków w ofercie włoskiego producenta. Oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas poruszania się w trudnym, wysokogórskim terenie, łatwość zakładania i dopasowania, trwałość i bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.

Cena: 45
komplet skitourowy

Czekan

Czekan Climbing Technology Alpin Tour jest przeznaczony do klasycznych wędrówek alpejskich. Ten model przeznaczony jest na bardziej wymagające tereny alpejskie. Delikatnie zakrzywiona siekiera zwiększa siłę uderzenia głowy nawet w bardzo twardym śniegu. Specjalny kształt ułatwia również wspinaczkę i zapewnia wsparcie na stromych zboczach.

Cena: 45


Podsumowanie zamówienia:

W przypadku rezerwacji last minute (najbliższe 24h) proszę potwierdzić dostępność terminu pod nr tel. +48 506156179

Kwota zamówienia: